web analytics

Raspored utakmica A1 muške lige za ostanak

Pred nama je posljednje kolo regularnog djela natjecanja A1 muške košarkaške lige. Već su izvučeni parovi i određen raspored Lige za ostanak i Lige za prvaka. Naš predstavnik iz grada Osijeka, KK ” Osječki sokol “, natjecat će se do kraja sezone u Ligi za ostanak te pokušati u sljedećim utakmicama osigurati ostanak u svojoj premijernoj sezoni u A1 ligi.

Preuzeto sa službene stranice Hrvatskog košarkaškog saveza, sve ostale informacije, statistike i uživo play-by-play sa utakmica A1 lige možete pronaći ovdje.

 

1. kolo A1 MUŠKA LIGA ZA OSTANAK
Osječki sokol – Dubrovnik
Srijeda, 27.03.2013. 20:00
Zabok – Đuro Đaković
Srijeda, 27.03.2013. 20:00
Križevci – Darda
Srijeda, 27.03.2013. 20:00

 

2. kolo A1 MUŠKA LIGA ZA OSTANAK
Dubrovnik – Darda
Srijeda, 03.04.2013. 20:00
Đuro Đaković – Križevci
Nedjelja, 24.03.2013. 18:00
Osječki sokol – Zabok
Srijeda, 03.04.2013. 20:00

 

3. kolo A1 MUŠKA LIGA ZA OSTANAK
Zabok – Dubrovnik
Subota, 06.04.2013. 20:00
Križevci – Osječki sokol
Subota, 06.04.2013. 20:00
Darda – Đuro Đaković
Subota, 06.04.2013. 20:00

 

4. kolo A1 MUŠKA LIGA ZA OSTANAK
Dubrovnik – Đuro Đaković
Subota, 13.04.2013. 20:00
Osječki sokol – Darda
Subota, 13.04.2013. 20:00
Zabok – Križevci
Subota, 13.04.2013. 20:00

 

5. kolo A1 MUŠKA LIGA ZA OSTANAK
Križevci – Dubrovnik
Utorak, 16.04.2013. 20:00
Darda – Zabok
Utorak, 16.04.2013. 20:00
Đuro Đaković – Osječki sokol
Utorak, 16.04.2013. 20:00

 

6. kolo A1 MUŠKA LIGA ZA OSTANAK
Dubrovnik – Osječki sokol
Subota, 20.04.2013. 20:00
Đuro Đaković – Zabok
Subota, 20.04.2013. 20:00
Darda – Križevci
Subota, 20.04.2013. 20:00

 

7. kolo A1 MUŠKA LIGA ZA OSTANAK
Darda – Dubrovnik
Subota, 27.04.2013. 20:00
Križevci – Đuro Đaković
Subota, 27.04.2013. 20:00
Zabok – Osječki sokol
Subota, 27.04.2013. 20:00

 

8. kolo A1 MUŠKA LIGA ZA OSTANAK
Dubrovnik – Zabok
Subota, 04.05.2013. 20:00
Osječki sokol – Križevci
Subota, 04.05.2013. 20:00
Đuro Đaković – Darda
Subota, 04.05.2013. 20:00

 

9. kolo A1 MUŠKA LIGA ZA OSTANAK
Đuro Đaković – Dubrovnik
Utorak, 07.05.2013. 20:00
Darda – Osječki sokol
Utorak, 07.05.2013. 20:00
Križevci – Zabok
Utorak, 07.05.2013. 20:00

 

10. kolo A1 MUŠKA LIGA ZA OSTANAK
Dubrovnik – Križevci
Subota, 11.05.2013. 20:00
Zabok – Darda
Subota, 11.05.2013. 20:00
Osječki sokol – Đuro Đaković
Subota, 11.05.2013. 20:00